Rezerwacje

Rezerwacje dotyczące miejsc noclegowych w oficjalnych obiektach PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach jak również zamówienia na posiłki świadczone 
w poszczególnych obiektach oraz na stadionie należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.05.2018 do godziny 15:00 na adres Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki lub pocztą elektroniczną na adres: rafal.olszewski@osir.suwalki.pl na drukach wg załączonego wzoru (do pobrania).

W przypadku zamówienia większej ilości miejsc niż wynosić będzie ostateczna liczebność ekipy, Kluby zostaną obciążone pełnymi kosztami zamówionych świadczeń. Koszty osobodnia (śniadanie, kolacja i zakwaterowanie) w bursie wynosi – 75 zł, w pozostałych miejscach zakwaterowania – 110 zł płatne gotówką w dniu przyjazdu w miejscu zakwaterowania. Obiady (cena 15 zł) – płatność gotówką w dniu przyjazdu w biurze zawodów. Obiady będą wydawane na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17.

 

Uwaga:
W przypadku wykorzystania wszystkich wolnych miejsc noclegowych w obiektach typu bursa, internat, kluby kwaterowane będą w obiektach typu pensjonat, hotele. Kolejność zgłoszeń – data wpływu zgłoszenia decyduje o rozlokowaniu klubów.